3. Psikoloji Günleri | Üsküdar Üniversitesi

Sizleri bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceğimiz Üsküdar Üniversitesi Psikoloji Günlerine davet etmekten memnuniyet duyarız. Psikoloji Günleri, Psikoloji öğrencilerini farklı konularda ve kurumlarda çalışmalarını sürdürmekte olan öğretim üyeleriyle tanıştıran, farklı üniversitelerde eğitim almakta olan Psikoloji öğrencilerinin interaktif bir ilişki içerisinde iletişim kurabilecekleri bir öğrenci etkinliğidir.
 

3. Psikoloji Günleri 11-12 Mayıs 2019 Tarihlerinde

3. Psikoloji Günlerini “Değişen Dünya, Dönüşen İnsan” temasıyla 11-12 Mayıs 2019 tarihlerinde iki gün sürecek bir program olarak Üsküdar Üniversitesi Çarşı Yerleşkesinde düzenliyoruz. Bu yılki etkinliğimizde alanlarında uzman öğretim üyelerinin konferansları, farklı konularda gerçekleştirilecek atölye çalışmaları, dezavantajlı gruplarla Psikoloji öğrencilerini tanıştıran Yaşayan Kütüphane etkinliği ve bir mezunlar paneli gerçekleştirilecektir.
 

3. Psikoloji Günlerine Kayıt

Katılım için ağ sitesi üzerinden yapılacak kayıtlar ilerleyen günlerde açılacak form aracılığıyla gerçekleştirilecektir. Kontenjanımız sınırlıdır. Kayıt formu dolduran katılımcılarımıza etkinliğe kesin kayıtlarının gerçekleştiğine dair e-posta ile bilgilendirme yapılacaktır.

"