2. Psikoloji Günleri | Üsküdar Üniversitesi

Psikoloji öğrencilerini farklı konularda ve kurumlarda çalışmalarını sürdürmekte olan öğretim üyeleriyle tanıştırarak, farklı üniversitelerde eğitim almakta olan Psikoloji öğrencilerinin interaktif bir ilişki içerisinde iletişim kurabilecekleri bir öğrenci etkinliği olan Psikoloji Günleri, günden güne önem kazanmakta, yoğun talep görmekte ve katılımcı almaktadır.

2. Psikoloji Günleri 27-28 Nisan 2018 tarihlerinde

Üsküdar Üniversitesinin misyon ve vizyonuna bağlı kalarak, 'İnsanı Anlamak' temasıyla her yıl düzenlemeyi hedeflediğimiz Psikoloji Günleri, bu yıl da alanlarında uzman öğretim üyelerinin konferansları, farklı konularda gerçekleştirilecek atölye çalışmaları ve ayrımcılığa maruz kalan dezavantajlı gruplarla Psikoloji öğrencilerini tanıştırmayı ve karşılıklı anlayış içerisinde iletişim kurmalarını sağlayan Yaşayan Kütüphane etkinliği ile 27-28 Nisan 2018 tarihlerinde 2. Psikoloji Günleri iki gün sürecek bir program olarak gerçekleştirilecektir. 

2. Psikoloji Günleri’ne kayıt;

Katılım için web sitesi üzerinden yapılacak kayıtlar 2 Nisan 2018 Pazartesi günü açılacak form aracılığıyla gerçekleştirilecektir. Kontenjanımız sınırlıdır. Kayıt formu dolduran katılımcılarımıza etkinliğe kesin kayıtlarının gerçekleştiğine dair e-posta ile bilgilendirme yapılacaktır. Atölye çalışmaları ve Yaşayan Kütüphane için kayıtlar, etkinlik günü açılacak kayıt masalarından yapılacaktır.